The Underlying Purity

ZANE KRŪMIŅA
interjera arhitekte

Es mīlu to, ko daru, un ikvienu lietu daru no sirds. Es vēlos radīt vidi, kuras dizains nekonkurē ar cilvēku un laika gaitā nezaudē savu aktualitāti. Radīt telpu, kas ir kā fons dzīvei - harmoniska, funkcionāla, kvalitatīva un vienlaikus neuzbāzīga.

Strādājot ar dizainu, man ir svarīgi, lai it visā būtu līdzsvars. Augstākais gandarījums ir, ja izdodas panākt tādu darba rezultātu, kas ir gan vizuāli skaists, gan laikmeta prasībām atbilstošs, taču vienlaikus arī individualizēts atbilstoši katra vēlmēm un vajadzībām.

Savos darbos apvienoju pilsētvidei raksturīgo dinamiku ar vienkāršu skaistumu, ko pamanu mazās, ikdienišķās lietās, tostarp arī cilvēkos, kas kopumā veido to, pēc kā tiecamies – sakārtotu vidi, kurā cilvēks jūtas ērti un brīvi - saskaņā ar sevi un apkārtējo pasauli.


ARMANDS ZIVTIŅŠ
ergonomikas eksperts / Latvijas ergonomikas Biedrības biedrs

Mana vēlme ir piešķirt telpai veidolu, kas atbilst cilvēka fizioloģijai. Radīt telpu, kas ir ne tikai acīm tīkama, bet arī ergonomiska, pareizi veidota, ērta un saskaņota. Telpa, ko vēlaties saukt par savējo.

Galvenā vērtība – godīgums pret sevi un citiem. Dzīvot līdzsvarā starp ikdienas steigu un atpūtu, jo tā patiesi ir panākumu atslēga. Mana dzīve nav iedomājama bez sporta, veselīga dzīvesveida, ceļošanas. Šīs vērtības ielieku arī savā darbā, veidojot veselīgu interjeru.

Augstu vērtēju kvalitāti it visā. Man patīk koks, jo tajā ir dabas spēks. Priecājos par tiem, kas dara to, ko patiesi vēlas darīt, un dara to neatlaidīgi. Par tiem, kas dzīvē sasniedz savus Himalajus, taču vienmēr pirmajā vietā liekot savu veselību un dzīvesprieku.